Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Gymnázium získalo grant ve výši 986 tisíc

date_range 27.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Gymnázium Valašské Klobouky se zapojilo do Výzvy č. 56 vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Program se zaměřuje na podporu výuky cizích jazyků a čtenářskou gramotnost.

Projektovému týmu gymnázia se podařilo získat grant na projekt s názvem „Čti, mluv, poznávej, žij!" v celkové výši 986 250 Kč. Finance z projektu budou použity na jazykově-vzdělávací pobyty žáků v Anglii a Německu a na zahraniční stáže pro vyučující. Díky projektu dojde také k zavedení Čtenářských dílen, které budou podporovat a rozvíjet čtenářskou gramotnost.

 Studenti v jazykové učebně gymnázia (foto archiv Gymnázia Val. Klobouky)

V současné chvíli probíhá výběrové řízení na služby související se zajištěním zahraničních pobytů žáků a stáží učitelů. Zároveň je v řešení nákup knih pro školní knihovnu. Projekt bude realizován do konce prosince 2015.

Projektový tým gymnázia

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA