Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hala bude o víkendu rájem hraček a dětí

date_range 31.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 

Na ráj hraček a dětí se od 4. do 6. června promění sportovní hala Euronics, dříve Novesta ve Zlíně. Proběhne tady 2. ročník Veletrhu hraček, který je součástí doprovodného programu Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež.

„Představí se tady na 40 vystavovatelů z celé republiky," informuje Simona Bartoníková z pořádající vsetínské agentury Sirius. „K prohlídce i koupi nabídnou plyšové hračky, stavebnice a elektronické modely autíček, vrtulníků a vznášedel. Široký okruh zájemců jistě najdou i panenky, řemeslně provedené dřevěné hračky, stolní hry, knihy, ale též dětský nábytek a potřeby pro sport a volný čas."

 

Téměř všichni vystavovatelé dětem umožní, aby si v jejich expozicích do sytosti vyhrály. O pozornost dětí i jejich rodičů se bude ucházet také bohatý doprovodný program. „Návštěvníci zhlédnou taneční vystoupení v aerobiku a rokenrolu, představí se rovněž dětský folklorní soubor Vizovjánek," doplňuje pořadatelka. „Chybět nebudou ani soutěže, jízdy na autodráze, dětských elektrických motokárách a čtyřkolkách, hry na playstationu, trampolína, kolotoče a mnoho dalších atrakcí."

Své místo zde bude mít také ukázka canisterapie, založené na příznivém působení psa na psychiku i celkový zdravotní stav člověka. Jednou z vrcholů Veletrhu hraček se stane 2. ročník srazu koloběžek. Dostaveníčko si na něm dají jezdci bez rozdílu věku a velikosti strojů. Ti budou soutěžit o nejkrásnější, nejrychlejší a nejzajímavější koloběžku. Aby zápolení nebylo málo, budou vyhlášeny také výsledky výtvarné soutěže, v níž měly děti ztvárnit hračku svých snů nebo oblíbenou pohádkovou postavu.

Brány sportovní haly Euronics ve Zlíně budou po celou dobu konání Veletrhu hraček otevřeny od 10 do 17 hodin. Všichni návštěvníci sem budou mít bezplatný vstup.

Josef Beneš

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA