Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasiči havarovali cestou k zásahu

date_range 31.Led, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek 31. ledna v 5 hodin ráno byl na krajské operační středisko hasičů ve Zlíně oznámen požár stodoly v obci Červenka na Vsetínsku. Na místo události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín spolu s jednotkami dobrovolných hasičů z Jablůnky a Vsetína.

„Při jízdě na místo zásahu, na ulici Jasenická ve Vsetíně, došlo k převrácení zásahového vozidla Tatra. Ze čtyřčlenné posádky byl jeden převezen do nemocnice kvůli podezření na zranění ramene," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil. K preventivní kontrole zdravotního stavu byli poté převezeni i ostatní hasiči z posádky havarovaného vozidla.

foto HZS Zlínského kraje     další foto

Na místo nehody byla operačním důstojníkem vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice s automobilním jeřábem.

„Ostatní jednotky hasičů pokračovaly na místo hlášené události, kde se následně ukázalo, že k žádnému požáru nedošlo. Jednalo se o planý poplach," dodal Netopil.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA