Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasiči vyprošťovali u Pitína terénní auto

date_range 30.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 29. července ve 11:40 hodin byly na žádost policie vyslány jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Slavičína k dopravní nehodě, ke které došlo u obce Pitín na Slavičínsku.

„Po příjezdu na místo ohlášené nehody, poblíž vlakového nádraží, bylo zjištěno, že došlo k zapadnutí terénního vozidla Lada Niva v příkrém břehu nad potokem," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil. Vozidlo sjelo z komunikace a zůstalo ve větším náklonu zabořené v měkkém terénu břehu potoka.

foto HZS Zlínského kraje   další foto

Jednotky provedly zajištění vozidla proti samovolnému pohybu, vzniku požáru a úniku provozních kapalin, a následně ho vytáhly zpět na komunikaci.

„K nehodě došlo podle dostupných informací již v předchozích hodinách a obešla se bez zranění osob. Po převzetí místa události policií se obě jednotky vrátily na společnou stanici ve Slavičíně," dodal Netopil.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA