Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasiči z Nedašovy Lhoty vyměnili techniku

date_range 06.Lis, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V září letošního roku se sbor dobrovolných hasičů z Nedašovy Lhoty rozrostl o "nového člena". Byl zakoupen dopravní automobil FORD Tranzit Kombi V363 Trend 2,0 TDCi. Nový dopravní automobil s pohonem 4×4 vystřídal starý vůz.

„Pořízením automobilu došlo k výraznému snížení finančních nákladů na údržbu, provoz a opravy požární techniky. Dosud hasiči využívali 21 let starý osobní automobil VW Transporter, který v blízké době již nebude splňovat požadované technické podmínky," uvedla starostka obce Nedašova Lhota Jarmila Janíčková. 

  Nový hasičský automobil sboru dobrovolných hasičů Nedašova Lhota

Celková cena vozidla včetně speciální úpravy pro potřeby hasičů dosáhla částky 1 171 280Kč. Obci se podařilo získat dotace 450 000 Kč od Ministerstva vnitra ČR a 300 000 Kč od Zlínského kraje. Zbytek financovala ze svého rozpočtu. 

Nový hasičský vůz je poháněn motorem o výkonu 96 kW. Kabina osádky je vybavena devíti sedadly. Součástí je i tažné zařízení pro připojení požárního přívěsu. Pro radiové spojení s HZS slouží vozidlová analogová radiostanice a dvě přenosné radiostanice. Dopravní automobil je určen pro plnění úkolů jednotky požární ochrany obce.

-red- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA