Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasiči znovu vyjížděli k hořící trávě

date_range 26.Bře, 2015 featured_play_list Aktuality

 

K prvnímu z požárů, ke kterým došlo ve středu 25.3. v přírodním prostředí byli hasiči vysláni v 11:18 hodin. „Jednalo se o požár travního porostu na ploše po lesní těžbě u obce Liptál na Vsetínsku. Plameny zasáhly plochu asi 20 x 30m a hasičům se je podařilo zastavit přímo na okraji lesního porostu," řekl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Na místě zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči ze Vsetína a hasiči místní dobrovolné jednotky.

foto HZS Zlínského kraje

K dalšímu požáru vyjížděli hasiči před čtrnáctou hodinou opět na Vsetínsku. U železniční trati mezi Valašskou Polankou a Lužnou došlo po průjezdu vlaku k rozvíření ohniště a přenosu plamenů na blízký travní porost. „I když nebyla zasažené plocha velká, bylo nutné zpomalit rychlost projíždějících vlaků. Požár likvidovaly jednotky profesionálních hasičů ze Vsetína a dobrovolných hasičů obcí Lužná a Valašská Polanka," uvedl Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA