Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasičské lize vládnou týmy z Nedašovska

date_range 25.Čvc, 2014 featured_play_list Aktuality

 

O tomto víkendu 26. července pokračuje seriál nočních hasičských soutěží v rámci Jihovalašské ligy nočních soutěží a to 3. kolem v Mirošově.

V průběžném pořadí po dvou kolech, která se konala v Loučce a Poteči se zatím daří nejlépe týmům z Nedašovska. V mužské kategorii je to tým Nedašova, který po zisku druhého a třetího místa na jednotlivých kláních vede tabulku se 32 body. Na druhém průběžném místě je jednou vítězné Vysoké Pole s 29 body. Třetí jsou pak muži z Hřivínova Újezdu – Kaňovic, kteří nasbírali 22 ligových bodů, za nimi v těsné blízkosti je jedenkrát vítězná Francova Lhota s 20 body, následuje Brařejov A s 19 body, Vrbětice a Drnovice shodně s 18 body. Do první desítky průběžného pořadí ještě patří Štítná nad Vláří s 15 body, Bylnice se 14 body a na 10. průběžném místě shodně Lhota a Nedašova Lhota po 13 bodech. Celkově je v této kategorii zapsáno již 49 týmů, což svědčí o kvalitě výkonů zmíněných družstev.

Ženy z Nedašovy Lhoty na soutěži v Poteči     foto Martin Kudela   více fotek

Ženské kategorii zatím suverénně bez zaváhání vládnou ženy z Nedašovy Lhoty. Dvakrát vítězné, z toho jednou v novém ligovém rekordu časem 18:83, který padl v Poteči, zaslouženě berou 20 ligových bodů a první průběžnou příčku. Druhé v pořadí jsou obhájkyně titulu z Bratřejova se 14 body, třetí ženy z Drnovic se ziskem 9. bodů. Do pátého místa se ještě vešly tři týmy se stejným ziskem 6 bodů a to Francova Lhota, Lačnov A a Vlachovice.

Liga nočních soutěží bude pokračovat již zmíněnou noční hasičskou soutěží s názvem O putovní pohár SDH Mirošov. Toto kolo se uskuteční tuto sobotu 26.7.2014 od 21:15 v Mirošově na fotbalovém hřišti. Pořadatelé si pro Vás připravili již 5. ročník této akce a proto se můžete opět těšit na kvalitní výkony soutěžících, kterých je nyní přihlášeno 56, bohaté občerstvení a také zábavu až do rána. V areálu bude také postaven velkoplošný stan pro případ nepříznivého počasí.

Martin Hověžák

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA