Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hasičské týmy ukázaly na extralize že umí

date_range 31.Srp, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Sobota 29.8.2009

13. kolo VPK Extraligy ČR v PÚ Babice ( okr. VS)
Na předposlední kolo Extraligy se ze zástupců a pravidelných účastníků ZLPS vypravily týmy Brumov ,,A" , Vrbětice ,,A" a Držkové. Z těchto zástupců nejlépe reprezentovali muži z Brumova, kteří dokončili s časy levého terče 17,61 a pravého 18,03 na 8. místě z celkového počtu 38 družstev v kategorii mužů. Zástupci z Vrbětic po prostřiku pravého proudu skončili na 24. místě s časy levého terče 16,85 a pravého 19,48. Muži z Držkové měli neplatný útoku tudíž N – nedokončeno.

Celkové výsledky na www.extraliga-pu.cz

Karolín Noční Soutěž ( okr. KM)

V sobotu se soutěžilo, také v Karolíně na noční soutěži. Do konečných výsledků této noční soutěže opět výrazně promluvily týmy ze Zlínska v kategorii muži to byly na 2. místě Vrbětice ,,A" a místě 3. Lukov. V kategorii žen to byly ženy z Mirošova, které se umístily na krásném 4. místě. Pořadatelům této soutěže patří velký díky za skvělou organizaci a připravenost.

 

foto Lukáš Urbaník

 
Neděle 30.8.2009

14. kolo VPK Extraligy ČR v PÚ Pravčice (okr. KM)

Před posledním kolem v Pravčicích, už bylo jasné, že Plumlov se stal absolutním vítězem letošního seriálu VPK Extraligy ČR v PÚ. To mohly pocítit i týmy které zavítaly v sobotu do Babic, kde už probíhaly oslavy titulu. V nedělním závěrečném kole se ze Zlínska nejlépe ukázali Bachoři z Vrbětic, kteří měli shodný čas jako druhý Lestkov (SM) a to 17,09 . Dalšími týmy z valašských končin byly na 26. místě Držková jejich čas činil 20,09 a dále 40.místo obsadili po zkrácení obou proudů s výslednými časy levého terče 26,01 pravého 20,44 muži z Mirošova. Bohužel mezi týmy, které obdržely N se řadil tým Lukova a obě družstva mužů z Brumova.

V kategorii žen se na krásném 3. místě umístily z časem 18,62 Ropušky z Velkého Ořechova, škoda jen prostřiku jedné z proudařek. Jejich rychlejší sestřik činil 17,23 což byla hranice která by pokořila 1. místo v celkovém hodnocení. Nutno podotknout, že v konkurenci 18 družstev žen se neztratily ani další zlínské ženy a to z Hřivínova Újezda, jež se s časem 19,39 umístily na 5. místě.

Celkové výsledky Velkopopovický kozel Extraligy ČR v PÚ najdete na oficiálním webu www.extraliga-pu.cz

Odkazy na fotky z Babic a Pravčic :

http://sdhmirosovzl.rajce.idnes.cz/
http://spake.rajce.idnes.cz/
http://mmmersi.rajce.idnes.cz/
http://mistrking.rajce.idnes.cz/
http://kropin.rajce.idnes.cz/

Autor: Luke

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA