Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Havárie traktoru si vyžádala těžká zranění

date_range 01.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V pátek o půl osmé večer se ve Velkých Karlovicích, části Jezerné, stala vážná dopravní nehoda, která si vyžádala jedno těžké a jedno lehké zranění. „Čtyřiatřicetiletý muž z Hovězí jel společně s manželkou po lesní cestě na traktoru domácí výroby, přičemž žena seděla na blatníku. Při sjíždění lesní cesty, která byla mokrá, nezpevněná a pokrytá hrubým štěrkem, nepřizpůsobil řidič v prudkém klesání rychlost jízdy stavu vozovky, vjel do protisměru a dále do lesního porostu mezi stromy, kde zůstal traktor zaklíněn," uvedla tisková mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

 foto PČR Vsetín

Při dopravní nehodě se těžce zranila osmatřicetiletá žena z Hovězí. Vážně zraněnou paní odvezl z místa nehody vrtulník do ostravské nemocnice. „Dechová zkouška u řidiče, který utrpěl při havárii lehké zranění, byla negativní," dodala mluvčí. Dopravní nehodu policisté nadále vyšetřují. Za traktorem vlastní výroby, který byl bez registrace, byl zapojený vozík naložený pilinami.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA