Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Havarovanou Mazdu vyprostil jeřáb hasičů

date_range 25.Srp, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Na základě oznámení Policie ČR byla v pondělí 25. srpna pět minut po půl jedenácté dopoledne vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Valašské Klobouky na místo dopravní nehody osobního vozidla zn. Mazda, ke které došlo na komunikaci mezi Valašskými Klobouky a Brumovem – Bylnicí.

„Osobní vozidlo skončilo po vyjetí z komunikace na pozemku pod její úrovní. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Nedošlo také k vážnějšímu poškození vozidla," uvedl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

 foto HZS Zlínského kraje   více fotek (6)

Hasiči provedli nutná opatření proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. K vyproštění vozidla byl na místo události povolán automobilní jeřáb ze stanice profesionálních hasičů Otrokovice.

„Po jeho příjezdu bylo vozidlo vytaženo a naloženo na odtahovou službu. Po dobu vyprošťovacích prací byla komunikace policisty zcela uzavřena," dodal Netopil. Jak k havárii došlo nyní šetří policisté..

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA