Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Havarovaný vůz polámal dva ovocné stromy

date_range 31.Kvě, 2015 featured_play_list Aktuality

 

V neděli dopoledne zasahovali hasiči u dopravní nehody osobního vozu v obci Vysoké Pole u Valašských Klobouk.

Profesionální hasiči ze stanice Valašské klobouky vyjeli s jedním zásahovým vozem dne 31. 5. 2015 v 8:41 hodin k hlášené dopravní nehodě do obce Vysoké Pole.

Při příjezdu do obce už řidička se svojí vnučkou seděla na lavičce v blízkosti místa nehody. „Oběma jsme poskytli předlékařskou pomoc a děvčeti předali dráčka Záchranáčka. Zraněné osoby si pak převzali do své péče zdravotníci, kteří je odvezli do nemocnice ve Zlíně," uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Automobil při nehodě polámal stromy        foto HZS Zlínského kraje        další foto (3)

Havarované vozidlo Škoda Rapid bylo mimo komunikaci na pravém boku. Při své jízdě stačilo polámat dva ovocné stromy.

„Odpojili jsme autobaterii, zajistili vozidlo proti úniku pohonných hmot a do příjezdu Policie České republiky řídili v místě nehody dopravu," dodal Roman Žemlička. Po ukončení šetření nehody bylo vozidlo vytaženo z příkopy a naloženo na vůz odtahové služby. Po uklizení vozovky se hasiči vrátili na požární stanici.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA