Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hejtman předal čestné ceny Klobučanům

date_range 19.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

O uplynulém víkendu 14.-16.10.2016 se konala Krajská výstava drobného zvířectva v Tečovicích u Zlína, které se zúčastnili také členové ZO-ČSCH Valašské Klobouky. Vystavovali tam králíky, holuby, drůbež a také exotické ptactvo. A nebyli jen do počtu, o čemž svědčí výsledky ocenění jejich zvířat.

Čestné ceny byly uděleny v podobě pohárů, které předával hejtman Zlínského kraje pan Stanislav Mišák. Z jeho rukou převzali pohár Ing. Ladislav Tkáč za čínského holuba a druhý pohár za Italského racka, Josef Hajda získal pohár za kolekci králíků Tříslový černý a holuba Mondén, dále Pavel Matúšů starší, pohár za zdr. Wyandotku bílou.

Pavel Matúšů mladší přebírá ocenění                       Foto: ZO-ČSCH Valašské Klobouky

Soutěže se zúčastnili také klobučtí mladí chovatelé. Štěpán Trochta, získal pohár za holuba Český stavák modrý lysý a Pavel Matúšů mladší za králíka zakrslého Rhönského a papouška Alexandra růžového vousatého. Všem oceněným členům patří gratulace a dík za výbornou reprezentaci místního svazu chovatelů a města Valašské Klobouky. Čtyři členové se zde podíleli na pomoci při pořádání této výstavy o kterou byla klobucká organizace požádána. Za jejich čas a ochotu jim patří také velké poděkování.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA