Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hejtman Zlínského kraje Radim Holiš se nechal očkovat

date_range 13.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Hejtman Zlínského kraje Radim Holiš se nechal naočkovat

První dávkou vakcíny Comirnaty od společnosti Pfizer a BioNTech byl v očkovacím centru v PSG aréně ve Zlíně očkován hejtman Zlínského kraje Radim Holiš (ANO). Přeočkování druhou dávkou ho čeká za 44 dnů.

 

Závory pro věkovou skupinu od 45 let, do níž spadá i hejtman Radim Holiš, se otevřely o půlnoci z pondělí na úterý 11. května. Možnosti naočkovat se proti onemocnění COVID-19 bez váhání využil.

 

„Chtěl bych se zase beze strachu potkávat s rodinou a přáteli, normálně cestovat a užít si léto bez mimořádných opatření. Proto jsem se nechal očkovat. Věřím, že očkování je cesta k návratu do normálního, plnohodnotného života,“ uvedl hejtman Radim Holiš.

 

Brzy se centrální rezervační systém otevře také dalším věkovým kategoriím. Registrovat se zájemci mohou jednoduše na některé z 8 očkovacích míst v kraji přes webové stránky https://registrace.mzcr.cz/. Termíny na očkování lidé obdrží přibližně do týdne.

 

„Rád bych všechny, kdo ještě váhají, povzbudil a posílil jejich důvěru v očkování. Upřímně prosím všechny občany Zlínského kraje, aby se nechali naočkovat také. Jakmile to bude možné, využijte bezplatné vakcinace a registrujte se do nejbližšího očkovacího místa,“ vyzval hejtman.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA