Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hezké svátky pod hlavněmi samopalů

date_range 23.Pro, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Tak jsem projížděl tři dny před Štědrým dnem přes Kloboucké dvojnáměstí a před Obecním úřadem pod nástěnkou určenou pro vyvěšení parte (ten den zcela prázdné) postávali dva ukázkově zásahově odění příslušníci PČR. Neprůstřelná vesta, samopal, prázdný pohled. A já jsem si v ten moment uvědomil, že přesně toto je ten okamžik…… okamžik zlomu, kdy něco starého definitivně končí a něco nového začíná……. skončila svoboda tak jak jí známe a já se ptám – PROČ ?

Osobně necítím žádnou odpovědnost za to, že jsem se narodil v Evropě, necítím jakoukoli vinu za útrapy a bídu obyvatel Afriky, Blízkého východu a kterékoli jiné lokality a zároveň jsem poslední, kdo by se bránil jinému v jeho nouzi pomoci. Na druhou stranu jsem ochoten pomáhat jen tam, kde existuje alespoň malinkatá naděje, že když budu potřebovat já, tak mi pomůže ten druhý. Celkem reálně si v koutku duše dovedu představit, co by dělal Pakistán nebo Saúdská Arábie, kdyby se jim na hranicích objevilo dva milióny Evropanů. Předpokládám, že by všichni obyvatelé těchto zemí začali hromadně brousit nože.

Ilustrační foto PČR

Začal nám všem další level a nikdo neví, kolik jich zbývá do konce. Až budete v euforii nadcházejících svátků a tlaku svědomí konat vesmírné dobro poháněni z televizní obrazovky hercem Liškou a jeho ,,nafrněné,, manželky k nákupu kozy, čtyř kanystrů na vodu, záchodu, včelího úlu, bezpečného porodu kdesi hluboko v Kongu a přispívat finančně na potravinovou pomoc pro hladovějící, vzpomeňte si pro pořádek a čisté svědomí na tu druhou, odvrácenou stranu vašeho dobra.

V roce 1900 představovali Evropané 25 procent světové populace. V roce 1950 bylo Evropanů dvakrát víc než Afričanů. V roce 1996 se množství Evropanů a Afričanů na planetě vyrovnalo 50-50. Podle OSN, do roku 2100 vzroste Africká populace ze současné jedné miliardy na 4,2 miliardy. Během příštích 35 let se očekává porod 2 miliard malých roztomilých afričánků…Evropská porodnost klesla z 2,67 dětí na ženu v roce 1960, na 1,56 dětí na ženu v roce 2012 a nyní na 1,04. Průměrná porodnost v Africe je dnes něco přes 4 děti na ženu, přičemž držitelem momentálního světového rekordu v porodnosti je Mali – 7,6 dětí na ženu.

Okřídlené rčení že „Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly." pak zrovna tady platí dvojnásob.

Pokud budeme hledat viníky Afrických hladomorů devadesátých let minulého století, tak za ně jednoznačně může Evropa a Amerika, protože exportovaly potravinovou pomoc Africe zadarmo. To zničilo lokální Africké producenty, a když se potom potravinová pomoc zadarmo zasekla – přišel hlad proti kterému neměli konkrétně Somálci ani zrní, které by mohli zaset… Tady nejde o to, že jsou běloši chytřejší než černoši. Tady jde o dary. Dary, jenž obdarované zničí… a velmi podobná, ale přesto jiná, populační exploze proběhla v Arábii. Arabskou populační explozi sice také pohánělo obilí z EU, USA, Ruska – avšak bylo to v rámci obchodu „za ropu". Důsledky jsou ale naprosto stejné… v tomto případě opět přemnožená populace ovšem neschopná uživit se jinak, než nákupem v supermarketu.

Ilustrační foto

Jen moudří lidé chápou problémy, které sebou kouzelné slůvko „ZADARMO" nese.

Co se stane až Evropu rozvrátí občanská válka nebo nějaká přírodní katastrofa? Bavíme se o stovkách miliónů lidí, kterým momentálně nad hlavou krouží zubatá a to stejně jako nad Africkou nepracující populací, také nad Arabskou nepracující populací . Tu smrt jim od těla na délku paže drží Člověk v tísni, Lékaři bez hranic, Unicef a další podobné neziskové organizace jejichž aktivisté šíří humanismus ze svého zvláštního světa, kde se mísí naivita, láska a nenávist ve smrtelném koktejlu absolutní blbosti. V jejich frontové linii stojí v pro mě v opravdu neuvěřitelném dé jà vu zase ty samé zástupy nadšených svazáků a svazaček s jiskrou v oku (tady se to dá ještě jakžtakž pochopit, život v reálném socialismu nezažili a jejich nezměrná touha měnit svět je trvalou mezinárodní hodnotou kterou jsem si prošel i já a u většiny naštěstí vyprchá s věkem), kterým ale jejich ideový servis zajišťují z týlu kovaní starší soudruzi domácí, i zahraniční provenience. Je to jenom jedna jediná generace…. co vede k těmto postojům ty, kteří poznali život v totalitě na vlastní kůži, oplývají zkušenostmi a prokazatelně nemají úplně vydlabané palice, je nad moje síly posoudit. Snad proto že už nestihli včas „vstúpit" , možná jen prostě touží po jakékoliv moci a jestli je žlutá, bílá, zelená je jim vlastně úplně fuk, případně si možná myslí, že mají patent na rozum, morálku či správný názor a svatou povinnost tyto své jedinečné dary rozšířit mezi od přírody přirozeně natvrdlý, prostý dělný lid.

A tihle už něco tuší a proto po tisících přistávají lodě různých humanitárních organizací u afrických břehů….africký světadíl se dal přes Lybii do pohybu…..

Nuž ale zpět k samopalníkům. Důsledek – Berlín a v něm první český občan jako oběť terorismu. Prohlášení pana Babiše že za útok může Merkelová, která ohrožuje celou Evropu. Nu což, správně pravíš předsedo, leč se zájmem jsem se začetl do prohlášení bruselských komisařů a dalších multikulturních globalistů ke Dni migrace, pod kterým jsem našel i podpis ,,jeho srny,, – europoslankyně Jourové. Dovolte mi odcitovat malý výňatek: „Spolu s OSN pracujeme na rozvoji globálního zákona pro migraci a na vytvoření uceleného rámce pro řešení uprchlické otázky. Mezinárodní komunita potřebuje společně vytvořit systém, kde se lidé budou volně přemísťovat, pokud se k tomu rozhodnou, bezpečně a legálně, s plným respektem k jejich lidským právům a aspiracím. Naše společně sdílené evropské hodnoty svobody, rovnosti a respektu k lidským právům vytvořily z Evropy místo uprchlíků a my se zavazujeme k prosazování těch hodnot v naší pokračující práci zlepšit osud migrantů."

Ilustrační foto vánoční trhy ve Vídní                  foto: redakce

Jednou větou řečeno: každý zloděj, vrah , násilník, terorista z jiného kontinentu, který se prostě rozhodne uplatnit své sklony a úchylky zde v Evropě bude takto moci přijít a činit tak zcela legálně a bezpečně v kterékoli zemi EU tečka.

Do multikulturního propagandistického boje se investují nemalé finance. Kupříkladu rozpočet Hate Free neziskové organizace jen na program Kampaň proti násilí z nenávisti je 39,75 milionu korun. Přitom jak vidíme, násilí z nenávisti páchají v Evropě především ti proti kterým však HateFree rozhodně nebojuje. Bez nadsázky bychom se mohli zeptat, zda Hate Free a podobné spolky nebojují z nenávisti proti Evropanům a jejich rodinám. Když jsem onehdá viděl v televizi pana ministra spravedlnosti Pelikána, jak na vchodové dveře svého ministerstva lepí hned vedle kliky samolepku Hate Free napsal jsem mu kratičký osobní dopis. Vážený pane ministře, Spravedlnost má být slepá ne blbá. S úctou…. odpověď jsem doposud neobdržel.

A ještě něco málo na závěr a totiž o naprosté ztrátě racionality, ztrátě smyslu jak pro realitu, tak pro duchovní a morální dimenzi podstaty člověka, ztrátě soucitu k nejbližším v zájmu lásky k nepříteli – V jihoněmeckého Freiburgu devatenáctiletou Marii Ladeburgerovou znásilnil a brutálně zavraždil sedmnáctiletý Afghánec Husajn K., jenž do Německa přišel s loňskou migrační vlnou. Rodina zavražděné německé dívky pak vyzvala veřejnost, aby památku jejich mrtvé dcery uctili charitativní sbírkou pro uprchlíky.

Hezké svátky

Zbořená šopa Darek Slavík

P.S. vzhledem k tomu že z Tříkrálové sbírky odchází její poměrná část do zahraničí a kam a na co mi oslovení nedokázali odpovědět, tak předpokládám, že koledníky obdaruji pamlskem a tu milou paní s kasičkou na krku jako jejich doprovod pošlu do …. Konec konců odluka státu a církve začala v roce 2013. Vrácením majetku v hodnotě 75 miliard a výplatou 59 miliard v korunách českých.

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA