Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hnutí ANO 2011 jde do komunálních voleb

date_range 27.Srp, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Vážení voliči – spoluobčané,

setkáváme se s výjimečnou situací, kdy se o křesla na kloboucké radnici uchází až 210 kandidátů. Pokud to všichni myslí dobře, tak proč ne, je svoboda a demokracie. Práce v zastupitelstvu a ve vedení města však není jenom o účasti, ale o aktivním přístupu ke kolektivní spolupráci a rozhodování o budoucnosti města, jak a kterým směrem se bude rozvíjet.

Kandidáti a noví zastupitelé Vám budou muset naslouchat, radit se s Vámi a také s Vámi především spolupracovat. Úspěchem bude uvážlivě nakládat s finančními prostředky, věnovat se pořádku a čistotě, dopravní obslužnosti, rozvoji činnosti spolků, kulturním a sportovním aktivitám a hlavně navázat na tradice a zvyklosti, které ovlivňují život v našem městě.

S blížícím se termínem konání letošních komunálních voleb budete denně zahrnováni, až obtěžováni opakujícími se programy se sliby různých seskupení a politických stran, které ale s realitou plnění nemají nic společného. Slouží pouze k matení voličů.

Naše politické hnutí ANO 2011 proto chce jít jinou cestou. Náš volební program je postaven na reálné možnosti splnění. Ovšem s vaší pomocí. Politické hnutí ANO je úspěšné i v celostátní vládnoucí politice. Snaží se co nejlépe hospodařit a nezadlužovat státní kasu. Za tak krátkou dobu v koaliční vládě dokázalo hnutí ANO pod vedením pana Babiše, že to jde i bez zvyšování státního dluhu. Jsou peníze na obnovení valorizací důchodů, snižování DPH, nebo odbourání poplatků. Na tomto pilíři proto postavila svůj volební program i místní organizace ANO 2011 v souladu s tím celostátním, tj. být řádný a prosperující hospodář na místní úrovni ve Valašských Kloboukách. Už obsazení kandidátky je koncipováno tak, že máme zastoupení všech skupin obyvatel města a také zastoupení všech spádových obcí Lipina, Mirošov a Smolina. Obec Mirošov zastupuje předseda osadního výboru Leoš Trčka, Smolinu předseda osadního výboru František Liška a členkou osadního výboru je ing. Ludmila Pulcová z obce Lipina. Další obsazení kandidátky muži i ženami je z řad úspěšných a schopných pracovníků ve státní správě, školství i z podnikatelské sféry se zkušenostmi z oblasti řízení lidských činností.

 PhDr.,Mgr.František Sába, MPA

Mimo jiné považujeme za důležité přilákat investory na základě dopravní dostupnosti, a to za realizace přivaděče R49 ze Zlína, přes Vizovice, Horní Lideč a Střelnou až na Slovensko. Byl by to přínos pro přilákání investic a podnikatelů do naší oblasti a hlavně možnost zvýšení zaměstnanosti. Tato dopravní infrastruktura je prioritou současné vlády, toho bychom měli využít a v co nejkratší době usilovat o její realizaci. Vznikla by tak nová pracovní místa, zvýšila by se zaměstnanost a využila se kapacita odbornosti, šikovnosti a pracovitosti našich občanů. Poskytneme tak mladým rodákům založení rodin v místě, umožníme výstavbu rodinných domků vytvořením nových stavebních lokalit. Tím chceme zastavit úbytek obyvatel Valašských Klobouk. Zlepšení hospodaření města nám přinese více financí na investice, sportovní aktivity, kulturu, školství a život v našem městě. Záleží nám také na spádových obcích Lipina, Mirošov, Smolina, jejich životní úrovni a kultuře v těchto obcích. Budeme je podporovat ve všech aktivitách, o které budou usilovat a budou mít zájem. Na řadě je také vyřešení situace v sídlišti Luční, odpočinkové zóny pro maminky s dětmi, parkování vozidel, vybudování nové okružní komunikace. Samozřejmě budeme pokračovat ve všech započatých investičních akcí a přípravě nových záměrů.

Vážení občané Valašských Klobouk a spádových obcí Lipina, Mirošov a Smolina, slibujeme Vám, že s Vaší důvěrou budeme nakládat se vší zodpovědností. Věříme, že hnutí ANO 2011 je připraveno k převzetí odpovědnosti za řízení našeho města Valašské Klobouky, že pro Valašské Klobouky je ta nejlepší volba pro každého, komu záleží na rozkvětu našeho města.

Dovolte mi, vážení občané, abych Vám jako lídr hnutí ANO 2011 poděkoval za příležitost, kterou jsem dostal v předcházejících volbách a věřím, že mnohé z mých povinností předsedy KV a zastupitele se podařilo splnit. V následujícím období se budu opírat o tyto zkušenosti a principy spolupráce a solidarity. Jsem připraven převzít znovu zodpovědnost za budoucnost našeho města Valašské Klobouky i ve vedení města.

Kandidát do zastupitelstva města Valašské Klobouky pro komunální volby 2014
PhDr.,Mgr.František Sába, MPA

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA