Hokejisté Brumova odehráli další přátelák

date_range 29.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality

V pátek 27.3.2009 se na zimním stadionu v Brumově-Bylnici utkali v přátelském zápase domácí HC s týmem HC Policie Brno. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a napínavý až do posledních vteřin. V brumovském týmu vyzkoušeli tři nové hráče, kteří se předvedli jako posily. S nimi by měl být tým ještě silnější.

Dva hráči byli ze Vsetínska a jeden z Trenčína. Zápas začal pro domácí dobře, Úvodní gól střílel Jaroslav Vaněk mladší. Zanedlouho však soupeř srovnal na 1:1. To netrvalo dlouho a opět brankou Jar. Vaňka ml. se domácí ujali vedení. Další branku přidal Tomáš Bačo a zdálo se, že zbytek utkání bude mít hladký průběh. Soupeř ale zápas ještě zdramatizoval, když snížil na 3:2.

Foto

ilustrační foto Jitka Hořáková

V závěrečné třetině se ale po krásné akci obtočil za brankou domácí Jakub Baroň a zvýšil na 4:2. Zápas byl i nadále dramatický a pouhé dvě minuty před koncem hosté snížili na 4:3. Poslední minutu hráli bez brankáře, ale skórovat se jim už nepodařilo.

Za hosty nastoupily bývalé hokejové hvězdy například Mára Tichý, který kdysi vyhrál titul ve Vsetíně, nebo Jarda Sedlář a další.

Sestava HC Brumov-Bylnice:
branař: Tomáš Bublák, obrana: Jaroslav Vaněk st., Libor Lukaštík, Jakub Baroň, Ondra Nedbálek, útok, Jaroslav Vaněk ml., Olda Dekleva, Mira Vaněk, Dan Satin, Pavel Fusek, Josef Kulíšek, Tomáš Bačo, Jakub Vaněk, Lukáš Mičega.

Branky: Jaroslav Vaněk ml. 2, Tomáš Bačo, Jakub Baroň.