Hokejisté Brumova vezou z Meziříčí tři body

date_range 16.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality

Necelé dvě stovky diváků Velkého Meziříčí nevěřícně sledovalo ztrátu vyhraného zápasu s nováčkem soutěže, hokejisty z Brumova-Bylnice.

HHK VM – HC Brumov-Bylnice 4:7 (3:0, 1:5, 0:2)

Brumov tak přivezl ze zápasu hraného v sobotu 11.prosince 2010 první cenné body z venkovního kluziště. Úvod zápasu však nebyl pro valašské borce tak dobrý a v 10. minutě prohrávali už 3:0. Ani na začátku druhé třetiny to nevypadalo o mnoho lépe, když prohrávali stále o tři branky 4:1. Pak ale přišel obrovský zlom a brumovští dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Útočník Brumova-Bylnice Petr Mokrejš   ilustrační foto Mirek Lysáček

V dalším, v pořadí už 17.kole, přivítá HC Brumov-Bylnice v sobotu 18.12.2010 od 17.00 hodin na svém stadionu HC GREWIS PLUMLOV. Přijďte povzbudit domácí tým, nebo sledujte přímý přenos na www.onlajny.cz nebo http://www.tvcom.cz/

Kdo si bude chtít zkrátit čekání na Ježíška, může si přijít zabruslit na Štědrý den od 10.00 do 15.00 hodin na ZS Brumov-Bylnice, tentokrát ZDARMA!