Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hokejový klub letos dostaví zimní stadion

date_range 02.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
HC Brumov-Bylnice má před sebou odložený zápas Krajské ligy mužů. Tentokrát přivítá nejlepší tým tabulky HC TJ Šternberk. Je to poslední zápas základní části ligy, který se odehraje na domácím stadionu a začíná ve čtvrtek 3.února od 18:30 hodin. Dokáže brumovský hokej vzdorovat prvnímu týmu tabulky, který se už kvalifikoval o baráž do II.ligy ČSLH ? Již jednou se mu to povedlo. Přijďte povzbudit domácí tým, nebo sledujte přímý přenos na www.onlajny.cz  nebo http://www.tvcom.cz/  .

Přesto, že na stadionu vrcholí sezóna Krajské ligy mužů, Valašské hokejové ligy a Hokejové akademie, tak vedení klubu má už rozplánovanou další sezónu.

„Předpokládáme pokračování všech projektů, které jsme rozjeli v minulém roce. Opět se nám potvrdilo, že máme problém ubytovat větší množství lidí, kteří se nám sjedou z různých koutů Evropy na hokejové turnaje žáků. Například na přelomu roku zde bylo asi 180 potřebných ubytovacích kapacit," připomíná prezident klubu Jaroslav Vaněk a pokračuje: „Právě probíhá několik jednání jak situaci co nejrychleji zlepšit. Jako téměř jistá se jeví varianta sportovní ubytovny z montovaných buněk. Postavena bude na fotbalovém stadionu s kapacitou šedesáti lůžek. Už letos v červenci máme hostit turnaj dvaceti čtyř týmů."

 

Původní studie Zimního stadionu v Brumově-Bylnici z roku 2007

 
Stadion v Brumově-Bylnici je využíván podle původních představ. Dokonce je problém zajistit volný čas pro veřejné bruslení. Valašská hokejová liga se stala tak populární, že se do ní zapojilo na šest set hráčů. Pro příští sezónu se hlásí další týmy, ale celkový počet třiceti v žádném případě nebude z časových důvodů možné rozšířit. Klub pravidelně nabízí zdarma pro okolní školy hodiny bruslení.

Veřejná nabídka klubu na dobudování stadionu v hodnotě dvacet milionů korun je na dobré cestě k realizaci. Stadion tak získá jedenáct apartmánů, pět špičkových šaten po vzoru NHL, zázemí pro lékaře, rozhodčí a prosklenou restauraci s výhledem na ledovou plochu.

Vedení klubu věří, že už 1.října 2011 se bude stříhat páska u dobudovaného zimního stadionu.

-hola-

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA