Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Holčičce vykouzlil po nehodě úsměv na tváři plyšový Kryštůfek záchranář

date_range 20.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Na křižovatce ulic Brumovská a Soukenická ve Valašských Kloboukách došlo v úterý 19 . září dopoledne k dopravní nehodě, při které se střetla dvě vozidla. V jednom z nich cestovala žena s ročním dítětem. Nehoda na silnici I/57 komplikovala dopravu.

 

Nehoda se stala v 10.40 hodin. „Pětadvacetiletá řidička vozidla Volkswagen vyjížděla z vedlejší silnice na hlavní, přičemž nedala přednost vozidlu Škoda Octavia, které jelo zleva od obce Poteč do Brumova-Bylnice a řídil ho osmapadesátiletý muž. Došlo ke střetu obou vozidel. Dechové zkoušky u řidičů byly negativní,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

S řidičkou ve vozidle Volkswagen cestovala její roční dcera. Dítěti záchranáři vykouzlili úsměv na tváři, když ho obdarovali plyšovým Kryštůfkem záchranářem. To pro to, aby holčička rychleji zapomněla na nepříjemný zážitek. „Po nárazu si maminka stěžovala na bolest levé horní končetiny. Na místě zasahovaly záchranářské týmy z Valašských Klobouk a ze Slavičína. Po zajištění pacientky v rámci přednemocniční neodkladné péče ženu i s ročním dítkem záchranáři raději převezli k dalšímu vyšetření a ošetření do chirurgické ambulance Valašskokloboucké polikliniky,“ popsala mluvčí záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková.

 

Škoda na vozidlech je vyčíslena na sto třicet tisíc korun. Řidičku převezli záchranáři s lehký zraněním do nemocnice. Veškeré okolnosti této nehody prověřují zlínští dopravní policisté.

 

Místo dopravní nehody na mapě:

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA