Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

HOPA slaví nohejbalové double

date_range 02.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 

Už 13. ročník nohejbalového turnaje trojic a zároveň turnaje v kuželkách jednotlivců pod názvem Jerevan cup je minulostí.

Turnaj v nohejbalu přilákal na kurty do slavičínského zámeckého parku pouze 10 týmů, což bylo zapříčiněno dalšími akcemi v regionu. I tak se odehrál velmi slušný turnaj, který nakonec přinesl vítězství týmu slavičínské HOPY. 

 

foto Josef Indra    více fotek

 
Na druhém místě skončil jejich velký rival z místního Absinthu. V souboji o 3. místo byli úspěšnější borci bohuslavického týmu Já – Ty – On, kteří dokázali přehrát největší překvapení turnaje – tým Brutal Pop. Nejlepším hráčem byl vyhlášem Martin Liška, nejlepším smečařem se stal Josef Indra.

V kuželkách registrovaných hráčů dominoval Rostislav Gorecký ml. před Pavlem Slámou. Závod neregistrovaných vyhrál Pepa Miklas před Jaroslavem Trllem a Josefem Ťulpou. V ženách zvítězila paní Bonková.

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA