Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hořící vozidlo hasiči vytáhli ven z garáže

date_range 03.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

V pátek 1. února o půl desáté večer byl nahlášen požár garáže v Hrádku na Vlárské dráze ve Slavičíně. K události vyrazili profesionální hasiči ze stanice Slavičín a dobrovolné jednotky ze Slavičína, Štítné nad Vláří a Hrádku na Vlárské dráze.

 

„Po příjezdu na místo hasiči průzkumem zjistili, že uvnitř garáže se nachází hořící vozidlo. Hasiči v dýchací technice na likvidaci požáru nasadili vysokotlaký proud. Jakmile to situace dovolila, vytáhli vozidlo ven z garáže, kde pokračovali v hašení,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Požár osobního vozidla a garáže v Hrádku, foto: HZS

Krátce před desátou hodinou již velitel zásahu vyhlásil lokalizaci požáru. Na místě se nacházel majitel garáže, který se nadýchal kouře. Proto si velitel zásahu vyžádal záchranáře. Ti si do své péče muže převzali a následně jej odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.

 

V deset večer již měli hasiči požár zlikvidovaný. „Šetření požáru si převzal vyšetřovatel hasičů, který zjišťuje příčinu vzniku požáru. Škoda byla vyčíslena na tři sta tisíc korun a uchráněné hodnoty dosáhly výše jednoho miliónu korun,“ dodala Lucie Javoříková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA