Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Horkýže Slíže slaví čtvrt století na scéně

date_range 31.Říj, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Slovenská rocková kapela z Nitry oslaví v roce 2017 čtvrt století své existence. Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice silnou pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. HORKÝŽE SLÍŽE jsou oblíbenou festivalovou stálicí, mají za sebou přes 2000 koncertů, 15 alb a v aktuální anketě Slavík je fanoušci ocenili jako druhou nejoblíbenější slovenskou kapelu.

V roce 2017 vydají další řadové album a vyrážejí na jubilejní turné. Na každém koncertu vás čekají momenty překvapení. Na pódiu se objeví kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů na operačním sále a jiné postavy. Jak se představí HORKÝŽE SLÍŽE v Kloboukách a v Hluku? Nechme se překvapit. Protože jak známo, neprozrazují nic předem. Možná opět přiletí z jiné planety. Jisté ale je, že nebudou chybět ani Kukovy originální, nepředvídatelné a neotřelé fórky.

HORKÝŽE SLÍŽE mají pro svou šňůru i další hosty v podobě: Zakázaný ovoce a trash metalová skupina Mean Messiah .

     Kapela Horkýže Slíže                  foto: horkyzeslize.sk

Aktuální informace pro návštěvníky
Dvě série vstupenek jsou vyprodány, ta druhá během 4 dnů a proto jde do oběhu poslední várka. Kdo bude chtít má jednu s posledních možností si vstupenku zakoupit za předprodejní cenu. Kdo to však nestihne bude moci koupit lístek před vystoupením na místě samém.

Zde line-up:
19:30 – otevírá se
20:15 – 20:50 – MEAN MESSIAH
21:00 – 21:45 – ZAKÁZANÝ OVOCE
22:00 – 23:45 – HORKÝŽE SLÍŽE 

Vstupenky: Informační centrum Valašské Klobouky + online

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA