Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hornolidečské děti kumštovaly na Královci

date_range 24.Čvn, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Děti Základní školy Horní Lideč se vydaly na 12.VALAŠSKÉ KUMŠTOVÁNÍ, které se konalo 18.6. – 20.6.2010 na Královci u Valašských Klobouk.

V pátek 18.6. 2010, po prohlídce rozhledny a okolí Královce, se uskutečnila jimi tak očekávaná MALÍŘSKÁ DÍLNA, kde se mohli žáci a žákyně předvést jako opravdoví umělci. Dětské práce byly vystaveny a zhodnoceny odbornou porotou. Všichni byli oceněni a dostali sladkou odměnu.

 

foto archiv ZŠ Horní Lideč     více fotek

 
Po malířské následovala hudební dílna, ve které jsme se dozvěděli něco více o lidové písni a společně si zazpívali u cimbálu a husliček.

Odpoledne se neslo v duchu poezie, vyprávění i autorského čtení. Celý den měly děti možnost pozorovat výtvarné umělce v plenéru a sledovat, jak se takové velké dílo tvoří.
Děti naší školy se opět těší na další pokračování kumštu, aby se mohly zase na chvilku stát výtvarnými a hudebními umělci.

Mgr. Jana Stavinohová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA