Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hospodářské trhy odstartují už před Velikonocemi

date_range 22.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Klobucké hospodářské trhy. Foto: archiv města Valašské Klobouky

V dubnu se ve Valašských Kloboukách rozběhne další sezóna Klobuckých hospodářských trhů. Ten první z nich se bude konat v pátek 8. dubna a pro návštěvníky připraví pestrý jarní a velikonoční sortiment. Další se pak budou odehrávat každé dva týdny až do října, kdy celý seriál vyvrcholí trhem s dušičkovým zbožím. Čas a místo konání zůstávají tradiční, tedy vždy od 8 do 15 hodin na tržnici před Starou radnicí na Masarykově náměstí. Jste srdečně zváni!

 

„Klobucké hospodářské trhy jsou pokaždé příjemnou příležitostí k nákupu kvalitních regionálních potravin, čerstvé zeleniny i ovoce a také dalších produktů, které přivážejí přímo drobní řemeslníci a farmáři. Přijďte jejich poctivou výrobu a šetrnou produkci podpořit také letos. Chybět určitě nebude ani zahradnický sortiment od přísad a bylinek po sazenice květin, keřů i stromků, což v průběhu nadcházejících jarních a letních měsíců přijde vždycky vhod,“ pozval Karel Ptáček, místostarosta města Valašské Klobouky.

 

Farmáři, řemeslníci a další regionální producenti, kteří by na trhu rádi nabídli svůj sortiment, mohou kontaktovat organizátora Josefa Zvoníčka na telefonu 605 206 614 a dohodnout si s ním prodejní místo.

 

Na Vsetíně začne sezóna farmářských trhů až v květnu

 

Prodejní stánky se na vsetínském Dolním náměstí objeví v průběhu letošního jara, léta i podzimu celkem dvanáctkrát. Nová sezóna bude zahájena v sobotu 7. května v tradičním čase od 7 do 12 hodin.

 

Na pultech místních výrobců bude možné nakoupit ovoce, zeleninu, uzeniny či mléčné výrobky z domácích farem a zemědělských hospodářství. K zakoupení budou také pekařské a cukrářské výrobky nebo med. Kromě pochutin nebudou chybět ani byliny, koření, osiva, semena, květiny či sazenice.

 

Termíny farmářských trhů jsou naplánovány na 7. května, 21. května, 4. června, 18. června, 2. července, 16. července, 30. července, 13. srpna, 27. srpna, 24. září, 8. října a 22. října 2022.

 

Pro zájemce z řad regionálních prodejců Dům kultury nabízí možnost rezervace plátěného stánku a místa k prodeji. Přihlášku spolu s dalšími informacemi najdete na webu DK Vsetín v sekci Trhy a jarmarky.

 

Změna termínů a organizace trhů vyhrazena dle aktuálních doporučení či nařízení vlády. Během konání trhů bude nutné dodržovat případná aktuální hygienická opatření.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA