Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hospodský naléval nekolkovaný alkohol

date_range 29.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality zajistili v polovině října v jedné garáži ve Vsetíně přes sto litrů pančovaného alkoholu. Alkohol tam měl v kanystrech uskladněný čtyřiačtyřicetiletý provozovatel vsetínské restaurace. „Ten ve své restauraci nekolkovaný alkohol přelitý do originálních lahví poté prodával zákazníkům," uvedla tisková mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Na podezřelý alkohol v garáži policii upozornil jeden z občanů Vsetína. „Při prohlídce plechové garáže, kterou měl pronajatý čtyřiačtyřicetiletý Vsetíňan, jsme objevili přes sto litrů alkoholu v kanystrech a prohlídkou restaurace dalších několik litrů alkoholu a navíc téměř tři sta krabiček nekolkovaných cigaret," informovala mluvčí.

„Rozbor ukázal, že alkohol neobsahuje jedovatý metanol.  Provozovatel restaurace byl obviněn z tr. činu porušení předpisů o nálepkách a jiných předmětech k označení zboží," doplnila mluvčí.

Policisté z hospodářské kriminality zjistili, že nekolkovaný alkohol, převážně rum, borovičku a peprmintový likér, do vsetínské restaurace dodával majitel restaurace v Kateřinicích, který byl z tr. činu porušení předpisů o nálepkách a jiných předmětech k označení zboží obviněn už v září. „Tehdy jsme zjistili, že muž distribuoval pančovaný alkohol do restaurace v Bystřičce," dodala Javorková. V těchto dnech bylo jeho trestní stíhání rozšířeno. Oba muži jsou stíháni na svobodě a za zmíněný trestný čin jim hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA