Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hrachovka čepuje v pátek pivo za dvacku

date_range 27.Kvě, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Máte už dost toho, že vám letní festivaly udělají pravidelně pěkný vítr v peněžence? Burgr nejde pod padesát a pivo stojí mnohdy víc než třicet? Organizátoři festivalu Hrachovka (24. a 25. července 2009, Valašské Meziříčí) taky! A proto v pátek otevřou festival čepováním piva za dvacku!

„Hrachovka je festival multižánrový a to znamená: festival pro každého. Zní to jako klišé, ale Valmezáci už jistě vědí, o čem je řeč. Potkáte tu staré bigbíťáky v plísňákové vestě ze sedmdesátých let, mamky od rodin, baťůžkáře, hipísáky, vyznavače emo, začínající festivalové labužníky i ty, kteří prostě přijedou zapařit se svými spolužáky ze základky. Toho si vážíme, a tak jsme se rozhodli, všechny tak trochu pohostit a zlevnit v pátek pivo o pětikačku," řekl k projektu hlavní organizátor Hrachovky Zbyněk Hanko.

 

Foto

Loňský ročník    foto St.Fuks

fotogalerie 2008
 
V tuto chvíli už je Hrachovka také prvním festivalem, který představil kompletní line-up. Celý program najdete na festival.hrachovka.com . Roli čestných vlajkonošů letos plní: DJ Aphrodite a MC Junior Red, Zion Train, Skyline, Horkýže Slíže, Ewa Farna, Jaroslav Uhlíř, Xindl X, Záviš, Xavier Baumaxa a padesátka dalších. Více info najdete v sekci Program.
 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA