Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hyundai narazil do stromu. Skončil na střeše

date_range 30.Lis, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 29. Listopadu před desátou hodinou dopoledne došlo před obcí Slopné na Luhačovicku k havárii osobního automobilu Hyundai. Na místo okamžitě po nahlášení události vyrazili záchranáři a profesionální hasiči z Luhačovic.

„Havarované vozidlo zůstalo na střeše v příkopu a částečně zasahovalo do silnice. Řidič, který v době nehody ve voze cestoval sám, byl mimo ohrožení života a v péči zdravotnické záchranné služby," uvedl Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

 foto HZS Zlínského kraje   další fotky (3)

Hasiči provedli protipožární zabezpečení vozidla, a po vyšetření a zadokumentování nehody policií byl vůz vytažen na komunikaci a naložen na vozidlo odtahové služby. „Při převracení vozu zpět na kola došlo k úniku provozních kapalin, který hasiči zlikvidovali pomocí sorbentů," dodal Řezníček.

Vůz podle všeho vyletěl za horizontem mimo silnici vpravo, kde narazil do stromu a pak skončil na druhé straně v příkopu na střeše. Jak k nehodě došlo, ale ukáže až další vyšetřování.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA