Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Inertní posyp není sůl. Na takto ošetřených silnicích to klouže

date_range 31.Led, 2019 featured_play_list Aktuality

Některé silnice jsou pokryty vrstvou uježděného sněhu ošetřené inertním posypem. Právě na takové ve středu dopoledne jela jednadvacetiletá řidička z Karlovicka se Škodou Fábií. Při projíždění pravotočivé zatáčky v obci Halenkov reagovala na přibližující se protijedoucí vozidlo Renault. Fábie se ale sklouzla do protisměru a došlo k čelnímu nárazu.

 

„Při nehodě byla lehce zraněna řidička Fábie a byla převezena na ošetření. Čtyřicetiletá řidička Renaultu z okresu Přerov ani její jednaosmdesátiletá spolujezdkyně zraněny nebyly. Policisté u obou řidiček provedli dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. U obou byly zkoušky negativní. Škoda na Fábii je čtyřicet tisíc a na Renaultu šedesát tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

 

V tomto období je stav povrchu vozovek různý. Záleží například na druhu údržby, ale i místě, kudy silnice vede. „Řidiči by měli předvídat a upravit rychlost své jízdy tak, aby měli možnost správně reagovat na případnou změnu v silničním provozu,“ doporučil Malcharczik.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA