Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Informace před narozeninovým mejdanem

date_range 19.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

Již tuto sobotu 20. 2. se otevřou brány KD Klobučan ve Valašských Kloboukách, aby přivítaly všechny příznivce elektronické hudby na akci 17 Years of JZD promotion. Připomeňme si pár důležitých informací:

Vstup

Brány KD Klobučan budou otevřeny od 19:30h. Hrát se začíná od 20:00h. Celá sláva bude ukončena po 4té hodině ranní. Prodej vstupenek bude pouze na místě za narozeninové vstupné 250,- Kč. Jelikož JZD Promotion podporuje mládež, bude pro mladší ročníky (15-18 let včetně) po předložení OP vstupné pouze 150,- Kč. U vstupu lze platit i eurem. Takže neváhejte přijít co nejdříve, ať si to můžete všichni pořádně užít.

Upozornění

Jako na každé akci tak i zde je přísný zákaz donášení vlastních nápojů, drog, zbraní a jiných nebezpečných předmětů. Lidé pod vlivem alkoholu nebo omamných látek nebudou do areálu vůbec vpuštěni. Na vše bude dohlížet profesionální ochranka na místě u vstupu a po celou dobu konání akce ve všech prostorách KD Klobučan. Po špatných zkušenostech z minulých let není možné v průběhu akce opouštět KD Klobučan (do 01:00). Po opuštění areálu KD Klobučan pozbývá vstupenka platnosti. Dále platí přísný zákaz kouření ve vnitřních prostorách KD Klobučan – děkujeme, že respektujete nekuřáky, kuřácká zóna bude vyznačena na mapce areálu.

Mapka areálu

Co se bude pít?

Připravili jsme pro Vás opravdu bohatý nápojový lístek. K dispozici budou celkem 3 bary s nemalým výběrem alkoholických i nealko nápojů. To vše za lidové ceny. Opět bude k dispozici stánek s čepovaným pivem z regionálního pivovaru Hrádek. Pizzerie Rockstar připravuje taky něco k zakousnutí.

Šatna

Pro všechny návštěvníky bude připravena šatna za poplatek 10,-Kč, kde si můžete uložit veškeré věci a taky zakoupit něco z merche JZD promotion (triko, placku, náramek). Šatna se bude nacházet naproti hlavního vstupu a bude fungovat až do skončení akce.

Výherci a akreditace

Výhry, akreditace, volné vstupy, foto pasy je možné vyzvednout u vstupu do KD Klobučan oproti předložení občanského průkazu. Uzávěrka akreditací je ve čtvrtek 18.2. Akreditace, ve kterých bude uvedeno jméno, příjmení, důvod a médium zasílejte na email: info@jzdpromotion.cz

Speciality

Největší novinkou je d´n´b stage s headlinerem Forbidden Society. Příslibem kvalitního zvuku je L-ACOUSTICS SOUND SYSTEM 30kW by www.maxsound.cz, kteří se nám postarají také o laser show. Ani letos nebude chybět taneční stupínek uprostřed parketu pro ty největší odvážlivce.

Doprava

V současné době, jsou veškeré příjezdové silnice do Valašských Klobouk dobře udržované a sjízdné. Přímo naproti KD Klobučan je velkokapacitní parkoviště.

Line up:

►Amundsen techno stage◄                                                   
20:00 PapiOil vs Styrax               
21:30 Martini                              
22:30 Kaisersoze                        
23:30 DAMON WILD (Synewave, New York, USA)
01.00 A.PAUL (Naked Lunch Records/PT)
02:30 Toky
03:30 Siki
04:30 End

►Drumland stage◄
20:00 dj set
20:30 MTTHS
21:15 Onby
22:45 PT
00:15 Forbidden Society
01:45 Apoka
03:00 MTTHS
04:00 End

-PR ČLÁNEK-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA