Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Internacionálové Bylnice obhájili prvenství

date_range 01.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Útulná sportovní hala ve Francově Lhotě byla svědkem mezinárodního halového turnaje fotbalových internacionálů. Sešli se zde hráči mnoha věkových i váhových kategorií. Favoritem turnaje byli Bylničané, kteří disponují velmi silným kádrem, znepříjemnit cestu za obhajobou jim chtěli především fotbaloví vysloužilci z Horní Lidče a slovenské Lysé pod Makytou. Čtvrtým účastníkem byl pořádající tým starých pánů Francovy Lhoty. 
 

FC Bylnice    fotoarchiv Alois Strnad

 
Turnaj nakonec i podruhé vyhráli fotbalisté FC Bylnice, když ve třech utkáních ani jednou neztratili ani bod, ale především duel s Horní Lidčí byl velmi vyrovnaný a napínavý až do konce. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen hráč tohoto týmu Robin Spáčil se 7-mi brankami, druhým střelcem turnaje se stal další hráč tohoto klubu Jožka Kolínek se 6-ti brankami.

Výsledky Bylničanů :

FC Bylnice – Francova Lhota 8:2
FC Bylnice – Lysá pod Makytou (SK) 4:2
FC Bylnice – Horní Lideč 1:0

Soupiska FC Bylnice :

Macek J. – Řepa F., Pecl L., Slováček J., Měšťánek., Bartozel J., Kolínek J., Spáčil R. a Červenka R.

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA