Internacionálové Slavičína dostali bůra

date_range 08.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality

Přátelské utkání "Starých gard" mezi Slováckou Slávií a Slavičínem vyhrálo uplynulou sobotu v Babicích nakonec vysokým rozdílem domácí mužstvo, za které nastoupili takoví ostřílení hráči jako Kadlec, Ježek, Kerbr, Hlahůlek a další.

Výsledek je pro Slavičany dost krutý, zvláště když v první půli neproměnili ve 35. minutě pokutový kop Haragou za nerozhodného stavu 0 : 0. Poté ještě do poločasu inkasovali branku a to bylo asi rozhodující pro další vývoj zápasu. Ve druhém poločase už domácí totiž zápas kontrolovali a uvolněnou hrou i čtyřikrát skórovali. Na obranu Valachů nutno dodat, že nastoupili v improvizované sestavě a v brance musel zaskočit Jindřich Divila. Hradišťané tak i s úroky oplatili Internacionálům FC TVD porážku (0:2) z minulého utkání hraného v Nevšové.

Slovácká Slavia Uherské Hradiště – FC TVD Slavičín 5 : 0 ( 1:0 )