Internacionálové Slavičína hráli v Dubnici

date_range 20.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality

Internacionálové ZVS Nová Dubnica vs Internacionálové FC TVD Slavičín 3:3 (1:1)
Branky Slavičína : P. Abrhám 2 a J. Smolek

Na útulném stadionku v Nové Dubnici nad Váhom odehráli v pátek 17. září odpoledne svůj další mezinárodní zápas Internacionálové FC TVD Slavičín. Na perfektním pažitu se hrál velmi kvalitní souboj dvou vyspělých mužstev. V domácím dresu nastoupilo několik hráčů s ligovými zkušenostmi z Trenčína a tým posílil také bývalý hráč Štítné n/Vl a Valašských Příkaz Peter Ondrejík.

Valaši přijeli na Slovensko se značně omlazeným kádrem a tak se od začátku hrál oboustranně běhavý fotbal. Ve svých svatyních však vynikali brankáři a tak se do kabin po první půli šlo za nerozhodného stavu 1:1, když za FC TVD srovnal skóre nestárnoucí Jarda Smolek.

Foto z pátečního utkání v Nové Dubnici – Staňa Belžík

Úvod druhého poločasu patřil slovenskému týmu. Slavičínští hráči kontrovali především z rychlých brejků a závěru zápasů se roztrhl pytel s brankami. Nejdřívé Petr Abrhám poslal Slavičany do dvoubrankového vedení, aby pět minut před koncem nejdřívě slovenský tým snížil na rozdíl jediné branky a v nastaveném čase se dočkal také vyrovnání. S remízou tak byli nakonec spokojeni oba soupeři z družebních měst a odveta se uskuteční příští rok opět ve Slavičíně.

Mužstvo TVD tak nadále drží svoji letošní neporazitelnost, když dokázalo porazit v domácím prostředí nejdříve slovenskou Dubnici 4:3, poté FC Slovácko 2:0 a vyhrálo v Bylnici 3:2. Tuto sobotu se představí Slavičané ve slováckých Vnorovech.