Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jablůnka chystá soutěž o nejlepší jabkovicu

date_range 25.Dub, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Pod záštitou krajské radní pro oblast zemědělství, životního prostředí a rozvoje venkova Mileny Kovaříkové proběhne v Jablůnce koncem dubna Soutěž o nejlepší Jablůnecků jabkovicu a nejlepší jabkovou buchtu. Letošní 9. ročník každoroční soutěže, který je v pořadí desátou soutěží vzhledem k tomu, že byl pořádán na zkoušku nultý ročník, se uskuteční v sobotu 28. dubna 2012 na jablůneckém výletišti od 13 hodin.

Soutěž se setkává s ohlasem nejen v obci Jablůnka, ale i v širokém okolí, což je vidět na každoroční vysoké návštěvnosti. Tuto akci dlouhodobě podporuje také krajská radní pro oblast sociálních věcí Táňa Nersesjan.

„Zveme všechny občany Jablůnky i širokého okolí, aby nejen jako soutěžící, ale i jako konzumenti navštívili tuto akci v co největším počtu a podpořili tak oživení dění v naší obci," pozval starosta Jablůnky Čeněk Hajný.

Vzorky jabkovice v množství 0,5 l mohou soutěžící přihlásit v kterýkoliv pracovní den do 27.4.2012 u starosty obce na OÚ v Jablůnce. Vzorky buchet se budou přihlašovat u paní Galetové v sobotu 28.4.2012 na výletiši po 11. hodině.

Ceny do soutěže poskytují jak místní podnikatelé, tak i jednotlivci z celého Zlínského kraje. Hudební doprovod klasicky zajišťuje skupina „Frťani" ze Vsetína a letos přislíbila vystoupení i paní Marta Gerlíková s cimbálovkou, což jistě zpříjemní posezení a oživí průběh soutěže. Občerstvení zajišťuje SDH Jablůnka a návštěvníci se mohou opět těšit na zabijačkové pochoutky a dobré pití.

Gabriela Sýkorová Dvorníková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA