Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jak vypadá život v nemocnicích Zlínského kraje, ukazuje video

date_range 19.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Video spustíte níže

Krizový režim, množství hygienických a bezpečnostních opatření, důraz na používání ochranných pomůcek – nemocnice založené Zlínským krajem postupují společně v řešení situací vyvolaných pandemií koronaviru. Jak vypadá aktuálně život v nich ukazuje krátká videoreportáž, kterou tato zdravotnická zařízení nyní zveřejnila.

 

Videoreportáž byla natočena v nemocnicích ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži, které spolu při řešení problémů či požadavků úzce spolupracují. „V tom je situace u nás jiná než v dalších krajích. Naše nemocnice si vycházejí vstříc, přijímají společná opatření, navzájem si pomáhají. Pandemie koronaviru potvrzuje, že model čtyř spolupracujících nemocnic funguje a že přináší profit zejména pacientům,“ připomíná Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje.

 

Každá z nemocnic založených Zlínským krajem má při řešení současné situace své úkoly. O tom, že se s nimi vyrovnávají úspěšně, svědčí i statistiky. S potvrzenou koronavirovou infekcí bylo hospitalizováno přes čtyřicet pacientů, v regionu zemřel v souvislosti s onemocněním covid-19 pouze jeden člověk, téměř dvě stovky lidí se již uzdravily.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA