Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jakmile odstavila vozidlo, začalo hořet pod kapotou

date_range 25.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár vozidla u Vizovic. Foto: HZS

Závada na elektroinstalaci Škody Felicie způsobila nemilý zážitek řidičce, která v pátek před pátou hodinou ranní projížděla mezi Vizovicemi a Loučkou přes tzv. Barák. Její vozidlo přestalo jet. Když zastavila na okraji silnice, začalo auto hořet pod přední kapotou. Žena ihned volala na tísňovou linku hasičů a přivolala pomoc.

 

Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Zlína a dobrovolné jednotky ze Zádveřic a Vizovic. „Po příjezdu na místo první jednotka lokalizovala požár hasícím přístrojem. Poté další jednotky hasily pomocí jednoho hasebního proudu vody a ochlazovaly zasaženou část, neboť ve voze byla zabudována nádrž na LPG, kterou hasiči uzavřeli,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Velitel zásahu si na místo povolal vyšetřovatele hasičů. Ten po ohledání vozidla zjistil, že k požáru došlo z důvodu technické závady na elektroinstalaci v motorové části vozidla. Škodu vyčíslil na 8 tisíc korun. Požár se obešel bez zranění.

 

Požár vozidla u Vizovic. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA