Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Janík se distancuje od podpory Josefa Zichy

date_range 24.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

K nepříjemnému pochybení došlo při předvolební kampani ve Valašských Kloboukách. Na letáku Dopis starosty (Starostů a nezávislých) , který byl distribuován ve více verzích, se ve Valašských Kloboukách nedopatřením objevila jmenovitá podpora tamního místostarosty Martina Janíka.

„Tato podpora byla v dopisu uvedena bez mého souhlasu, a proto se od ní distancuji," uvedl Janík. „Práce Josefa Zichy si vážím, avšak neznám ho natolik, abych si dovolil ho veřejně podporovat, a to jsem mu také telefonicky sdělil," doplnil místostarosta Valašských Klobouk.

Místostarosta Martin Janík (vlevo) se distancuje od podpory Josefa Zichy

Starostové a nezávislí zdůrazňují, že k pochybení došlo kvůli špatné komunikaci s reklamní agenturou, jež výrobu letáků zajišťovala. „V žádném případě jsme nechtěli zneužít podpory Martina Janíka bez jeho souhlasu." ujistil krajský manažer STAN Zdeněk Hověžák.

Z celé situace je rozpačitý i samotný kandidát Josef Zicha, pro jehož podporu byly letáky ve dvou verzích (podporovatelská a nepodporovatelská) vyrobeny. Pracovníkovi odpovědnému za chybu už řádně vyčinil, aby se něco podobného nikdy neopakovalo. „V reklamní agentuře mají plné ruce práce, a do různých verzí letáků přiřadili citaci, která nebyla odsouhlasená," popsal Zicha.

-to-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA