Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

JANOŠÍK, to už nejsou klasická okna

date_range 01.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ještě nedávno byla firma JANOŠÍK OKNA-DVEŘE výrobcem klasických oken. Nyní se jim daří dodávat okna do nejzajímavějších staveb české architektury. Jak se to povedlo a co nyní chystají odkryl Jakub Janošík.

Co změna obnášela?

V roce 2012 jsme vyvinuli první dřevěná okna pro moderní domy. Od té doby klademe maximální důraz na vývoj, kvalitu a design. Stále vyvíjíme okna, která určují trendy soudobé architektury. To nás dostává k netradičním a zajímavým projektům. Je za tím víc a náročnější práce, ale výsledek stojí za to.

Na čem nyní pracujete?

Jsou to desítky domů, kde je kladen důraz na design. Montujeme bezrámová okna až 6 metrů v kuse. Minulý rok jsme dodávali na vilu u Brna skleněnou stěnu délky 68metrů. Projektujeme i okna na míru, třeba skleněnou kostku do střechy v Krkonoších. Čerstvě jsme taky dokončili zakázku do designové centra ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi. Je toho nyní dost, od domu ve Valašských Příkazech nebo Poteči, po vilu ve Francii nebo aukční síň ve Vídni.

Co chystáte nyní?

Začala celková rekonstrukce centrály a výroby ve Valašských Příkazech, aby jsme si vytvořili příjemnější prostředí pro práci a lépe byly odprezentovány naše výrobky. Rok vznikal projekt od architekta Zdeňka Fránka, s kterým dlouhodobě spolupracujeme. Půjde o nejprogresivnější centrum oken v Česku. Abychom prospěli prostředí Valašských Příkaz, bouráme bývalý výrobní areál, který již několik let neslouží.

více na www.janosik.cz

  

 

 

 

-PR článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA