Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jarmek nabídne i výstavu čertovských figurek

date_range 30.Lis, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Do dětské výtvarné soutěže O najpekelnějšího čerta zaslaly zdejší školy a školky téměř šest desítek soutěžních příspěvků. Postavy čertů a čertic vyrobené z rozličných materiálů od papíru až po šišky, kaštany, seno, vlnu či dřevo ve čtvrtek ohodnotila porota a vybrala ve čtyřech kategoriích ty nejzdařilejší práce. Při Valašském mikulášském jarmeku si návštěvníci mohou přijít výstavu prohlédnout do sálu pastoračního domu.

 Výstava čertů

„Děkujeme za zapojení všem tvořivým dětem z kloboucké základní i mateřské školy, družiny, domu dětí a mládeže, lesní školky i smolinského dětského domova a základní a praktické školy. Jejich výrobky jsou plné nápaditosti i pěkných detailů a při jarmeku si jistě získají velký obdiv návštěvníků," pověděl tajemník městského úřadu Karel Švach, který výtvarnou soutěž a její hodnocení organizoval. „Vítězové si pak v úterý 4. prosince převezmou v obřadní síni radnice z rukou místostarosty Karla Ptáčka své odměny," dodal.

 Hodnocení čertů

Výsledky soutěže O najpekelnějšího čerta

I. kategorie 3 – 6 let
1. místo přípravná třída ZŠ Valašské Klobouky
2. místo třída Koťátka MŠ Valašské Klobouky
3. místo třída Kuřátka MŠ Valašské Klobouky

II. kategorie 7 – 8 let
1. místo třída 2. A ZŠ Valašské Klobouky
2. místo školní družina ZŠ Valašské Klobouky
3. místo třída 2. B ZŠ Valašské Klobouky

III. kategorie 9 – 10 let
1. místo 4. rodinka DD, ZŠ a PrŠ Smolina
2. místo třída 4. A ZŠ Valašské Klobouky
3. místo dívky 4. C ZŠ Valašské Klobouky

IV. kategorie 11 – 12 let
1. místo žáci 5. D ZŠ Valašské Klobouky
2. místo žáci 5. D ZŠ Valašské Klobouky
3. místo třída 7. C ZŠ Valašské Klobouky

Fotografie prací bude možné zhlédnout v pátek při rozsvěcování vánočního stromu města ve stanu s kyselicí a gulášem v dolní části Masarykova náměstí. Všem pracovníkům zapojených škol patří poděkování za aktivní spolupráci a členům poroty za jejich zodpovědné hodnocení.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA