Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jarmek zahájí rozsvícený vánoční strom

date_range 28.Lis, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Začátek adventní doby připomněl blížící se nejkrásnější svátky v roce, a tak se i Valašské Klobouky pomalu oblečou do vánočního. V ulicích se co nevidět rozzáří světelná výzdoba a před radnicí v dolní části Masarykova náměstí bude postaven vzrostlý vánoční strom. Jeho slavnostní rozsvícení se již tradičně spojuje se zahájením Valašského mikulášského jarmeku a letos připadá na pátek 2. prosince. Program začne v 17 hodin a o hudební doprovod se postará cimbálová muzika Vincúch. Rodiny s dětmi se mohou těšit na příchod Mikuláše, dospělí pak na něco horkého na zahřátí.  
 

Rozsvícení vánočního stromu města Valašské Klobouky

 
„Rozsvěcování vánočního stromu města v předvečer mikulášského víkendu se stalo milou tradicí a příležitostí k setkávání přátel. Na celém náměstí vládne příjemná atmosféra, hraje muzika a děti jsou v napjatém očekávání, jestli se odněkud náhodou neobjeví i Mikuláš s čerty," pověděl starosta města Valašské Klobouky Dalibor Maniš. „Všechny srdečně zveme, aby se přišli naladit na přicházející předvánoční čas. Společně také zahájíme jubilejní dvacátý ročník Valašského mikulášského jarmeku a popřejeme mu, aby se vydařil a přinesl mnoho radosti." Pro děti bude u vánočního stromu připravena drobná mikulášská nadílka a dospělým jistě zavoní horký mikulášský punč nebo svařené víno.

Páteční jarmekový program pak pokračuje vernisáží v Galerii G valašskoklobouckého gymnázia, kde své snímky představí fotograf Miroslav Pinďák. Začátek v 18:30 hodin. Příznivci cimbálové muziky se také mohou vydat do sálu Valašskoklobouckého podnikatelského centra, kde se bude za příjemného doprovodu muziky Klobučan konat mikulášské posezení. Muzikanti s primášem Janem Fojtů zde budou hrát od 19 hodin do půlnoci.

Lenka Zvonková

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA