Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jarní tenisový turnaj ve čtyřhře mužů

date_range 28.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 23. 3. 2013 se v pitínském Sportklubu Niva uskutečnil druhý ročník Jarního tenisového turnaje ve čtyřhře mužů, kterého se zúčastnilo pět dvojic z celého regionu..Všichni přihlášení hráči byli na vysoké úrovni a proto byli boje velmi vyrovnané a hra se protáhla do pozdních večerních hodin.

Vítězství z loňského roku obhájili domácí tenisté Josef Šustek a Martin Spáčil, kteří až v tiebreaku porazili dvojici Ladislav Matušinec a František Tomeček ze Štítné nad Vláří, a tím je odsunuli na druhé místo.

 Jarní tenisový turnaj ve čtyřhře mužů (foto Marcela Berčíková)

O třetím až pátém místě muselo při rovnosti bodů rozhodnout až skóre, které nejlépe vyznělo pro Josefa Masaříka z Uherského Brodu a Františka Tomance ze Šumic. Čtvrté místo obsadili Petr Koseček ze Slavičína a Daniel Hlásný ze Štítné, na pátém místě skončila dvojice Libor Lahuta a Petr Krahula z Bojkovic.

Umístění, Jména, Bydliště

1. Josef Šustek (Pitín), Martin Spáčil (Štítná nad Vláří)

2.Ladislav Matušinec (Štítná nad Vláří), František Tomeček (Štítná nad Vláří)

3. Josef Masařík (Uherský Brod), František Tomanec (Šumice)

4. Petr Koseček (Slavičín), Daniel Hlásný (Štítná nad Vláří)

5. Libor Lahuta (Bojkovice), Petr Krahula (Bojkovice)

Jana Šustková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA