Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jarní úklid se s ohledem na počasí odloží

date_range 22.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Na konci tohoto týdne měla ve Valašských Kloboukách, Lipině, Smolině i Mirošově proběhnout akce Jarní úklid. S ohledem na náhlou změnu počasí a předpověď, která právě na víkend slibuje sněžení, bude muset být úklidová akce odložena. Příležitost dostanou občané znovu po Velikonocích. Sběr nebezpečného odpadu, který je na pátek plánován v místních částech, ale proběhne beze změny.

„Počasí se znovu přiklonilo k zimě a vypadá to, že ani o víkendu bohužel nepřinese jarní teploty a podmínky, které by umožnily provést úklid zahrad, údržbu zeleně a podobné činnosti. Po dohodě s předsedy osadních výborů se proto vedení města rozhodlo Jarní úklid odložit. Nový termín je stanoven na víkend od 5. do 7. dubna," informoval vedoucí odboru životního prostředí Josef Slánský. „Všem občanům děkujeme za pochopení a shovívavost. Věříme, že Jarní úklid se ve druhém termínu setká s jarním počasím," poznamenal.

V uvedených dnech budou v místních částech umístěny dva vanové kontejnery na bioodpad a další odpad. Distribuce pytlů do domácností ve Valašských Kloboukách začala už 15. března a bude dokončena, tak aby obyvatelé rodinných domů měli tyto pytle k dispozici. O zmíněném dubnovém víkendu je pak mohou naplnit a v pondělí 8. dubna umístit poblíž komunikací, aby mohly být svezeny.

V pátek 22. března bude ovšem zajištěn ohlašovaný sběr nebezpečného a objemného komunálního odpadu. V Lipině na návsi jej mohou občané využít od 14:30 do 15 hodin, v Mirošově na rozcestí od 15:30 do 16 hodin a ve Smolině u zvonice od 16:30 do 17 hodin.

Plakát – sběr NO Smolina 22. 3. 2013

Plakát – sběr NO Lipina 22. 3. 2013

Plakát – sběr NO Mirošov 22. 3. 2013

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA