Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jede se další díl Valašskokarpatské cyklotour

date_range 28.Srp, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 1. září proběhne ve Valašských Kloboukách 2. ročník znovuobnovených okruhových závodů na horských kolech. Závod je zařazen do série závodů – Valašskokarpatská cyklotour 2013. Závod pořádá Orel Valašské Klobouky v areálu fotbalového hřiště.

Už tímto dílem Valašskokarpatské cyklotour může být rozhodnuto o nejúspěšnějším účastníkovi celé série. Dosud s přehledem vede Martin Dohnal v kategorii mladší přípravka.

Závody začínají startem nejmenších dětí předškolního věku v 10.00 hod., pro něž bude připravena trasa v délce 450 metrů. Délky tras dalších kategorií pokračují až do 20. km vzdálenosti pro závod mužů a veteránů. Starty dospělých kategorií pak začínají ve 12.30 hod.

ilustrační foto archív redakce

Pro nejmladší kategorie vedou trasy závodů kolem fotbalového hřiště a v jeho okolí. Ti starší pak vjedou do přilehlých luk a lesů Bílých Karpat. Prezentace závodníků proběhne v době od 9.00 hod. do 9.50 hod. Pro dospělé prezentace pokračuje až do 12.00 hod. Moderováním závodu se ujme Václav Řepa.

Návštěvníci se tak mohou při závodech setkat s některými z nejúspěšnějších cyklistů z Val. Klobouk a okolí. Pokud nebude vázán účastí na jiných závodech, přijede k nám i kloboucký rodák Lukáš Sáblík, Michal Láník – několikanásobní mistři ČR v cyklistice, Milan Zvonek a další úspěšní závodníci. S nimi a dalšími osobnostmi pak mohou nejmladší účastníci absolvovat svůj závod.

  Plakát závodu

Radek Bačo

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA