Jerevan je v čele Krajského přeboru

date_range 22.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality

V Bystřici pod Hostýnem pokračoval uplynulou sobotu Krajský přebor futsalistů. Hráči Jerevanu ani tentokrát nenašli přemožitele a ve třech utkáních soupeřům nasázeli úctyhodných 16 branek. Střelecky se opět prosadil Petr Švach, který vsítil hned sedm branek a suverénně vévodí tabulce střelců. Především hráči DRUKA Zlín nebudou na slavičínské futsalisty vzpomínat v dobrém, neboť ti jej vyprovodili osmigólovým přídělem.

Otázkou bude, jak se Jerevan vyrovná po Novém roce s absencí Petra Švacha, který bude se zlínskou Tescomou startovat na Tipsport cupu a také Josef Hnaníček míří do přípravy druholigového Znojma. Začátek roku budou mít Valaši těžký, hned 8. ledna se utkají v přímém souboji o 1. místo s otrokovickými Internazzionale a dále je čekají Vizovice a Nerazzurri Otrokovice.

JEREVAN – SPEED OTROKOVICE 4:2 (2:1)

Jerevan do utkání vstoupil velmi vlažně čehož dokázal SPEED využít a v druhé minutě utkání potrestal Jerevan brankou z přečíslení tři na dva a šel do vedení. Do poločasu se nám podařilo skóre otočit po dvou brankách P.Švacha. V druhé půlce se dvakrát střelecky prosadil Miki Both po kombinačních akcích až do "kuchyně". SPEED stačil ještě upravit na 4:2.
Branky: P.Švach 2, Both 2

JEREVAN-DRUKO ZLÍN 8:0 (2:0)

Do druhého utkání vstoupil Jerevan aktivně a v 5.min. korunoval útočné snažení J.Hnaníček tvrdou střelou pod břevno. V 7.min. vedení navýšil P.Švach na 2:0. DRUKO si v prvním poločase připravilo několik šancí, ty ale spolehlivě pochytal R.Tyl, kterému jednou pomohla tyč. V druhém poločase Jerevan předvedl střelecký koncert a DRUKO utrpělo debakl. Střelecky se opět blýskl P.Švach.
Branky: P.Švach 4, Hnaníček, Sochora 2, Ocelík

JEREVAN – VIKTORIA KROMĚŘÍŽ 4:0 (4:0)

Utkání se zlomilo v rozmezí 9.-11.min. kdy VIKTORIA inkasovala dvě rychlé branky. Druhý podobný úder přišel v 13.min. V druhém poločase se již další šance nepodařilo proměnit a tak Kroměříž nedostala stejnou vánoční nadílku jako DRUKO.
Branky: Both,Švach T., Ocelík, Švach P.

Sestava: Tyl – Švach P., Švach T., Both, Ocelík, Hnaníček, Pekárek, Goldbach, Šála, Sochora