Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jerevan na Teico cupu v Hluku neuspěl

date_range 28.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Jerevan Slavičín se o uplynulém víkendu opět zúčastnil stále oblíbenějšího turnaje v malé kopané – TEICO CUP v Hluku. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 40 týmů z Čech, Moravy a Slovenska. Jerevan bez sebemenších problému vyhrál v sobotu svoji základní skupinu, kde postupně přehrál týmy Bimbáni Horní Moštěnice 8:0, Players Orlová 2:0, La Cucaraca Trenčín 3:2 a F1 Sport Bar 3:0.

V nedělní nadstavbové části se utkal se třemi týmy 1. Karvinské futsalové ligy a po výhrách nad týmy Olympic Karviná 1:0 a Lowriders Karviná 5:0 si zajistil účast v play-off turnaje. V posledním utkání ale utrpěl první historickou prohru na TEIKO CUPU v základní hrací době, kdy celku FRISCO Karviná podlehl ve vyrovnaném souboji 1:0.

V osmifinále tak slavičínský tým narazil na prostějovské mužstvo SK Griffins 98 . Přestože téměř po celé utkání na hřišti Jerevan jasně dominoval, nepodařilo se mu proměnit ani jednu šanci, kterou si vytvořil a týmu SK Griffins se podařilo splnit svůj předzápasový cíl, dotáhnout utkání do penaltové loterie. V té ani jeden ze střelců SK Griffins nezaváhal. Naopak poslední penalta Jerevanu skončila na břevnu a SK Griffins slavil nečekaný postup.

Výhra nad favorizovaným Jerevan tým tak nakopla, že se probil až do finále, kde podlehl vítězi FRISCU Karviná.

Hodnocení ved. týmu Leoše .Minarčíka:

„Všichni jsme si po vyřazení prožili velké zklamání. Tak silný tým jako letos jsme ještě neměli ( Bartošák, Bartozel, Malý, Švach P., Bublák, Dobeš J. aj. ) a dosáhli jsme nejhoršího výsledku ze všech účastí na turnaji. Pro tento tým bylo osmifinále hodně málo. Podruhé v řadě jsme doplatili na penaltovou loterii ke které vůbec nemělo dojít. Při vší úctě k soupeři jsme ho měli bez větších problémů vyřadit. Všichni jsme si slíbili, že se sejdeme i příští rok a letošní propadák napravíme."

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA