Jerevan nasadil v Krajské lize k trháku

date_range 20.Led, 2011 featured_play_list Aktuality

V otrokovické sportovní hale na Štěrkovišti pokračovala uplynulou sobotu Krajská liga futsalistů. Slavičínský Jerevan veze z turnaje sedm bodů, když vydoloval remízu v utkání s VOKNEM Kroměříž, potom udolal Kojetín a v závěru si s chutí zastřílel s otrokovickým ROVERS.

V tabulce Krajské ligy si Slavičané vypracovali pět kol před koncem velmi slibný náskok šesti bodů před otrokovickým INTERNAZZIONALE a osm bodů již ztrácí třetí Kojetín. Další předposlední KL turnaj odehrají Valaši 29. ledna opět
v Otrokovicích, když se střetnou s BURE Hulín a EKOSOLARIS Kroměříž.

Výsledky – 6.turnaj KL Zlín v Otrokovicích – 15.1.2011

JEREVAN Slavičín : VOKNO Kroměříž 2 : 2 ( 2:2 )

Branky: Liška Tomáš 2

Jerevanu úvod zápasu s odvěkým rivalem vůbec nevyšel a první minuty jako by ještě hráči zůstali někde v kabinách. V první minutě totiž prohrával 1:0 a v 7.minutě dokonce 2:0 po proměněné penaltě Bosáka. Trenéři si museli vzít oddechový čas, aby mužstvo probudili. Do konce první půle se Valachům podařilo srovnat na 2:2 po pěkných brankách jediného střelce – Tomáše Lišky ve 13. a 14. minutě. V poslední minutě pak ještě Miky Both trefil spojnici tyče a břevna. Ve druhé půli už se odehrával velmi vyrovnaný a kvalitní futsalový souboj ovšem bez branek, přestože šance byly na obou stranách. Zápas tak skončil asi spravedlivou remízou, ve kterém mužstvo Vokna potvrdilo své kvality a zkušenosti.

Jerevan vs Kojetín     foto Lojza Strnad    více fotek

JEREVAN Slavičín : LIHOVAR Kojetín 1 : 0 ( 0:0 )

Branka : Hnaníček Josef

Soupeř Lihovar Kojetín byl před tímto turnajem na druhém místě a tak se v tomto zápase hrálo o hodně. Odehrál se určitě jeden z nejkvalitnějších zápasů této soutěže, čemuž odpovídalo i skóre. Obě mužstva totiž velmi dobře bránila a mnoho prostoru na zakončení nebylo. Poločas skončil bez branek a napětí do druhé půle se dalo čekat. Nikdo nechtěl udělat chybu a opět se hrálo takticky, i když Jerevan přeci jen více kombinoval, tak mnoho gólových šancí si nevytvořil . V závěru ale "Papír" Jožka Hnaníček rozhodl svou trefou o hubeném vítězství Jerevanu.

JEREVAN Slavičín : ROVERS Otrokovice 5 : 2 ( 2:0)

Branky: Pekárek Jan 2, Švach Tomáš 2 a Liška Tomáš.

Mužstvo ROVERS je mistrem ČR v sálovce z předchozího roku, ale v letošní sezóně herně tápe. Nejinak tomu bylo i v utkání s Jerevanem, který od úvodního hvizdu kontroloval hra a to dokázal i brankově vyjádřit. V bráně Slavičína se letos poprvé představil Aleš Ocelík, který nahradil Gregušiaka. Dvěma brankami se blýskl benjamínek týmu Pekárek a zkušený Tomáš Švach a Jerevan tak v poklidu dokráčel ke třem dalším bodům.