Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jerevan už může slavit postup do Divize

date_range 01.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Další cenný úspěch si o víkendu připsali do své sbírky hráči slavičínského Jerevanu, když postoupili do futsalové DIVIZE. V sobotu v otrokovické hale nejprve zdolali hulínský tým SK BURE o dvě branky a v dalším zápase brankou Fojtíka z poslední minuty udolali EKOSOLARIS Kroměříž. Před závěrečným turnajem KP v Bystřici pod Hostýnem mají Slavičané v tabulce nedostižný náskok osmi bodů před druhým Kojetínem a jedenáctibodový před třetím otrokovickým Internazzionale. Jerevan zatím v soutěži pouze třikrát remizoval a ještě nepoznal hořkost porážky.

Slavičané se tak mohou pyšnit názvem Krajský přeborník a úspěch je o to cennější, že byl dosažen se značně omlazeným kádrem a v průběhu sezóny se Valaši museli několikrát obejít bez svých největších opor Petra Švacha, Jožky Hnaníčka nebo Filipa Macka.

 

ilustrační foto Alois Strnad     odkaz na video TV Slovácko

 
Trenérům se podařilo do týmu zabudovat několik osmnáctiletých hráčů jako Sochora, Gregušiaka, Šálu, Goldbacha nebo Pekárka, ale ti všichni mají futsalovou budoucnost ještě před sebou.

Herně vyzráli i futsalisté ze zkušenostmi z MS klubů v sibiřském Jakutsku jako M. Ocelík, T. Zoubek nebo Lukáš Koseček. Když k nim přidáme zkušenosti M. Botha, R. Tyla nebo T. Švacha, tak nám vychází velmi slušný futsalový celek, který se určitě ve vyšší soutěži neztratí. Pro vedení klubu však bude prvořadým úkolem v tuto chvíli zajistit finance na futsalou DIVIZI, která se hraje především na Ostravsku a Olomoucku, futsaloví fanoušci ve Slavičíně by však mohli opět po letech vidět Jerevan v domácím prostředí.

JEREVAN Slavičín : SK BURE Hulín 3 : 1 ( 2:1)
Branky : Both M. 2, Ocelík M.

JEREVAN Slavičín : EKOSOLARIS Kroměříž 3 : 2 ( 1:1 )
Branky: Ocelík M., Both M. a Fojtík Br.

více na klubovém webu – www.jerevanslavicin.cz

Tabulka soutěží – krajský přebor Zlín zde
 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA