Jerevan z Orlických hor body nepřivezl

date_range 06.Pro, 2011 featured_play_list Aktuality

V sobotu zajížděl Jerevan do Rokytnice v Orlických Horách k dalším zápasům Celostátní ligy v sálovém fotbalu – futsalu, kde hrají své domácí zápasy futsalisté Vamberku. Valaši cestovali do Orlických hor v poměrně okleštěné sestavě, když kvůli zaneprázdnění mu chybělo několik hráčů základní sestavy.

Na body mohl Slavičín pomýšlet především v utkání s východočeským Vamberkem, kdy ještě dvě minuty před koncem vedl 3:2, aby z následné penalty za ruku přišlo vyrovnání a v poslední minutě nakonec výhra domácího týmu.

V dalším utkání s Poličkou už Jerevan tahal za kratší konec a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto už do poločasu. Příští sobotu 10.prosince 2011 Jerevan cestuje do severomoravské Stonavy, kde nastoupí proti domácímu Premiu a také v derby proti Zlínu. Aktuální výsledky a další informace ze sálového fotbalu – futsalu najdete na oficiálním webu ČFSF

BKT Vamberk vs. Jerevan Slavičín 4:3 (1:2)
Branky : 1:0 Valášek Martin, 1:1 Hnaníček Josef, 1:2 Macek Filip, 2:2 Mráz Ondřej, 2:3 Pekárek Jan, 3:3 Mráz Ondřej, 4:3 Chochola Aleš.

VPS Novabrik Polička vs. Jerevan Slavičín 3:0 (3:0)
Branky : 1:0 Koudelka Tomáš 2:0 Kučera Ondřej 3:0 Koudelka Tomáš

Sestava Jerevanu: Gregušiak – Švach T. ,Fojtík, Zoubek, Macek, Hnaníček, Pekárek, Sochora a Trllo.