Jerevan začíná svoji novou kapitolu

date_range 25.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality

SK Jerevan Slavičín : SMR Plus Zlín 3:8 ( 1:2 )

K sehrání přípravného zápasu si pozval slavičínský Jerevan ve středu hráče SMR Plus Zlín. Záměrem tohoto utkání bylo především zapojit mladé adepty slavičínského týmu do zápasového rytmu. Tomu taky odpovídala soupiska, kterou tvořili až na vyjímku noví, mladí hráči a věkový průměr celku bez brankáře Majce byl úctyhodných 17,5 let. Pro nemoc a či pracovní zaneprázdnění chybělo Jerevanu několik klíčových hráčů a řada z nich měla stále ještě povinnosti ve velkém fotbalu.

foto Alois Strnad

Zápas se hrál na 2x 30´ a první poločas byl vcelku vyrovnaný , tomu odpovídal taky výsledek 1:2. Ve druhé půli však hosté poměrně rychle zvyšovali náskok a slavičínský tým se pouze snažil výsledek upravit. Zápas se definitivně zlomil za stavu 3 : 6 v 19 minutě, kdy neproměnil gólovou šanci Miky Both a naopak hosté z protiútoku přidali další branku. Zápas tak skončil zaslouženou výhrou hostů 3:8. Utkání s přehledem řídil Petr Koseček.

Odvetné utkání bude na programu 13.10.2010 opět ve slavičínské sportovní hale..

Branky : 10´ – Šála , 46´ a 49´- Both – 4´ Krčmář, 13´Hrančík, 16´ a 59´Kutra, 38´ Murka, 42´- 46´a 58´ Haloda

Soupisky mužstev

Jerevan Slavičín : Majc O. – Röder J.,Fojtík B.,Sochora D.,Golbach P.,Pekárek J.,Šála L.,Both M.
Tréneři – Majc O. a Divila J.

SMR Plus Zlín : Soukeník O. – Haša O.,Zubíček J.,Zubíček Z.,Haloda T.,Julina Z.,Krčmář A.,Murka J.,Hrančík L. a Kutra T.
Manažer: Soukeník Josef