Jerevan zaskočil zlínského favorita

date_range 12.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

Ve čtvrtek večer se hrálo ve zlínské hale Euronics přípravné utkání v sálovém fotbalu – futsalu. Soupeřem slavičínského Jerevanu byl bronzový tým letošní Ligy mistrů v Otrokovicích SMR plus Zlín, jehož barvy obléká řada českých reprezentantů – Soukeník, Ulman, Stojaník, Haloda a také nové akvizice ze Stonavy Cieslar a Potůček.

Jerevan v utkání zkoušel také některé nové tváře, ve velmi dobrém světle se předvedl brankář Aleš Ocelík a také nedašovský hráč Radek Cícha a týmu pomohl i zapůjčený Ivo Světlík. Valaši vedli po první dvacetiminutovce 1:0 po brance Šály, také druhé dějství skončilo stejným výsledkem po brance Petra Švacha. Úvod do třetí třetiny (utkání se hrálo na netradičních 3×20 minut) vyšel lépe Zlínu, který snížil Halodou, ale Jerevan po rychlých kontrech Botha a Švacha šel do vedení 4:1. Domácí nesložili zbraně, když dvakrát se trefil Ulman. Pohledné utkání gradovalo v závěru, kdy zápas rozhodl nejlepší hráč utkání Petr Švach.

foto ze zápasu     více fotek od Tescomáka

Jerevan ale nemůže usnout na vavřínech, především úvodní kola 1. ligy budou pro složení týmu velmi složitá, vedení klubu však stále pracuje na posílení stávajícího kádru. Celostátní liga startuje v sobotu 27. října v Luhačovicích.

SMR plus Zlín – Jerevan Slavičín 3:5

Branky : Ulman 2 a Haloda – P.Švach 2, M. Both 2 a Šála

Sestava Jerevanu : Ocelík – Macek, T.Švach, P.Švach , M. Both, Trllo, Cícha, Světlík a Šála

Sestava Zlína: Soukeník, Potůček, Cieslar, Ulman, Haloda, Stojaník, Hrančík, Kutra, Krčmář, Chvíla, Greguš, Křepelka, Slobodjan.