Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Čtyři střety se zvěří v našem regionu za jedinou noc

date_range 26.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Za pouhou jednu noc, z úterý na středu, vyjížděli policisté napříč Zlínskem hned ke čtyřem střetům se zvěří.

 

Mezi Slušovicemi a Vizovicemi

 

Poslední ranní srážka se zvěří se odehrála mezi Slušovicemi a Vizovicemi, kdy devětapadesátiletému řidiči vběhlo do jízdní dráhy divoké prase. Škoda na vozidle Hyundai je vyčíslena na třicet tisíc korun, jinak se nehoda obešla bez zranění.

 

Mezi Brumovem-Bylnicí a Svatým Štěpánem

 

Jednu hodinu po půlnoci mezi obcemi Brumov-Bylnice a Svatý Štěpán vběhla bezprostředně před vozidlo Škoda Octavia šestatřicetiletého řidiče srna. Nehoda se obešla bez zranění, ale škoda na vozidle je předběžně vyčíslena na čtyřicet tisíc korun.

 

 

Mezi Lipovou a Slavičínem

 

O pár hodin dřív a několik kilometrů dál, včera v jednadvacet hodin mezi obcemi Lipová a Slavičín vběhla do jízdní dráhy vozidla Mini Cooper sedmapadesátileté řidičky srna, která na vozidle způsobila škoda asi za padesát tisíc korun.

 

Mezi Lhotskem a Bratřejovem

 

Po dvaadvacáté hodině mezi obcemi Lhotsko a Bratřejov vběhla jednačtyřicetiletému řidiči vozidla Renault do cesty srna a způsobila na vozidle škodu za padesát tisíc korun.

 

„Všechny nehody se naštěstí obešly bez zranění. Žádný z řidičů nebyl při jízdě pod vlivem alkoholu. Nehody prověřují policisté z dopravního inspektorátu,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková. Ve všech případech policisté informovali o srážce lesní zvěře příslušné myslivecké hospodáře, kteří se o zvěř postarali.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA